GALERIE

Výběrové kolekce obrazů z let 1997-2017

Pro vážné zájemce možno domluvit osobní návštěvu a prohlídku obrazů ve společnosti české malířky v soukromé galerii na Praze-východ.

Termín své návštěvy si prosím neváhejte domluvit na mobilu 603 573 226 nebo emailu art@zuzanakrovakova.cz.

Kolekce MIRACH

Kolekce obrazů velkých čtvercových formátů, kolekce silných jednotlivců, solitérů...  Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Slouží k energetickému pozvedutí prostoru, ve kterém se nacházejí. V obrazech jsou uloženy esence původních kvalit duše. Obrazy zrcadlí energie daného tématu v obraze, např. obraz EGYPT je nositelem energie svého názvu. Některé obrazy v této kolekci jsou zarámované.

více↓

Kolekce VEGA
Kolekce veselých a radostných barevných příběhů, které tančí energií radosti, lásky, štěstí, naplněného života. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Slouží k energetickému pozvedutí prostoru, ve kterém se nacházejí, směrem k radosti, štěstí a euforii.

více↓

Kolekce TMAVOMODRÝ SVĚT
Kolekce tajemných tmavomodrých obrazů. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Slouží jako energetická brána k objevování jiných světů a pronikání do nitra.

více↓

Kolekce ČERNOBÍLÁ
Kolekce černobílých obrazů ve formátu čtverce. Některé jsou originálně zarámované. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. 

více↓

Kolekce DO RŮŽOVA
Kolekce obrazů čtvercových formátů colorovaných do barvy světle růžové, do barvy jemné a něžné romantické lásky. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Vyvolávájí pocity jemnosti, něžnosti a hebkého měkkého prostoru.

více↓

Kolekce PROSTOR PRO BÉŽOVOU
Kolekce obrazů různých formátů laděných do odstínů béžové. Na obrazech jsou použity metalické barvy, které při dopadu světla z různých úhlů tvoří exklusivní efekty. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Vyvolávájí pocity stability, tradice a intimity.

více↓

Kolekce MINTAKA
Kolekce jemných obrazů podněcujích noblesu, lásku, důvěru, intuici. Obrazy jsou zdobené zlatavými a perleťovými barvami. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách.

více↓

Kolekce RIGEL
Kolekce pestrobarvených obrazů, na nichž barvy tančí a srdce s duší se radují. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně jako solitéry. Některé obrazy v kolekci jsou rámované.

více↓

Kolekce SIRRA
Kolekce obrazů s velmi originální energií a hloubokým vnitřním rozměrem. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně jako solitéry. Některé obrazy v kolekci jsou rámované.

více↓

Kolekce VŮNĚ TERPENTÝNU
Kolekce obrazů různých formátů pestrých barev. Obrazy jsou malovány olejovými barvami, které vytváří specifickou strukturu a exklusivní dojem. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně. Některé obrazy jsou zarámované.

více↓

Kolekce HISTORIE PASTELU
Kolekce obrazů různých formátů a barev malované pastelem, křídou. Obrazy jsou velmi jemné, neboť povrch, který křída vytváří, působí až sametově hebkým dojmem. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně, ovšem lze je i velmi vhodně a efektivně kombinovat. Všechny obrazy jsou zarámované do rámů pod sklo, větsina z nich jsou zasazeny ještě do pasparty.

více↓

Kolekce NAIVITY
Kolekce barevných obrazů různých formátů tvořených různými technikami. Obrazy jsou jemné a hravé a velmi vhodné do prostor, které slouží dětem nebo pro podporu svého vnitřního dítěte. Ideální do míst, které je potřeba odlehčit. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně. Většina obrazů je zarámovaná, některé do rámů pod sklo, zasazeno do pasparty.

více↓

Kolekce DIPTYCH
Kolekce obrazů DIPTYCH neboli dvojčata, která se instalují v prostoru ve dvojicích - po dvou, obvykle v kompozici vedle sebe či nad sebe. Kolekce obsahuje dvojice obrazů tvořených různými technikami. Některé z obrazů v kolekci jsou zarámované.

více↓

Kolekce TRIPTYCH
Kolekce obrazů TRITYCH neboli trojčat, která se instalují v prostoru ve trojicích - společně po třech, obvykle v kompozici vedle sebe či nad sebe. Kolekce obsahuje trojice obrazů tvořených akrylovými barvami. Některé z obrazů v kolekci jsou zarámované.

více↓

Kolekce ČTYŘI ŽIVLY
Kolekce 4 obrazů čtvercových formátů colorovaných do barev čtyř živlů - dřeva, ohně, země a vody . Je vhodné instalovat je do prostoru především ve skupině, ale působí skvěle i samostatně.

více↓

Kolekce MALÉ ČTVERCE
Kolekce malých čtverců ve formátu 40 x 40 cm.  Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně, ale velmi efektivně působí i instalace ve skupinách. Některé z obrazů v kolekci jsou zarámované.

více↓

Kolekce STŘEDNÍ ČTVERCE
Kolekce středních čtverců ve formátu 60 x 60 cm.  Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně či ve skupinách. Všechny obrazy v kolekci jsou zarámované.

více↓

Kolekce VELKÉ ČTVERCE
Kolekce obrazů na čtvercovém formátu o rozměru 70 x 70 cm.  Většina obrazů má plastický strukturovaný povrch. Je vhodné instalovat je do prostoru samostatně, ale i hromadně ve skupinách. Některé z obrazů v kolekci jsou zarámované.

více↓